0,00 PLN

Płyta Aluminiowa Srebrna

Kod produktu: HA-003-0

Płyta Aluminiowa Srebrna
  • Płyta Aluminiowa Srebrna
  • Płyta Aluminiowa Srebrna
  • Płyta Aluminiowa Srebrna

PARAMETRY PRODUKTU

kolorSrebrny

338.25 pln
kupuję szt. 
wysyłka: 48 godzin
kolorCzarny

338.25 pln
kupuję szt. 
wysyłka: 48 godzin

OPIS PRODUKTU

Płyta Aluminiowa Srebrna, XDEEP

Optymalne ułożenie szczelin Lepszy komfort i trwałość taśmy
Projektując płyty xDEEP, wzięliśmy pod uwagę anatomię człowieka i tak dobraliśmy kąty szczelin na taśmy, by zapewnić jednocześnie maksymalny komfort oraz dużą stabilność zestawu.Dzięki optymalnemu kątowi szczelin, taśmy pracują całą swoją powierzchnią i dużo później ulegają zużyciu.

Doskonałe wykończenie powierzchni
Płyta aluminiowa xDEEP wykończona jest w specjalnym, wieloetapowym procesie.Pierwszym etapem jest szkiełkowanie powierzchni, które nadaje płycie specjalną strukturę i utwardza powierzchnię, czyniąc finalny produkt bardziej odpornym na zarysowanie. Następnie płyta poddawana jest procesowi anodowania, podczas którego wytwarzana jest szczelna powłoka tlenków, zabezpieczająca ją przed korozją. Ostatnim etapem jest pokrycie płyty teflonem, co zwiększa jej odporność na tarcie.

Większa liczba szczelin i otworów
Płyta wyposażona jest w szczeliny i otwory, umożliwiające zainstalowanie dowolnego elementu sprzętu nurkowego. Montaż argonówki czy bojki nie stanowi najmniejszego problemu.Płytę wyposażyliśmy w dodatkowe szczeliny, pozwalajace na instalację dwóch niezależnych butli aluminiowych w konfiguracji "independent" - jest to doskonałe rozwiązanie na ambitniejsze nurkowania w bardziej egzotycznych miejscach, gdzie twin jest niedostępny.

Fazowane krawędzie - bez ryzyka uszkodzenia sprzętu
Wszystkie krawędzie płyt xDEEP wykończone są specjalną, sterowaną cyfrowo maszyną, która precyzyjnie ścina krawędź pod kątem 45 stopni.To kosztowny proces, ale w przeciwieństwie do powszechnie stosowanego gratowania, zdecydowanie lepiej zabezpiecza sprzęt i taśmy przed przecieraniem.

TAGI

Płyta Aluminiowa Srebrna, XDEEP