0,00 PLN

Bojka otwarta 130cm, pomarańczowa, z taśmą 3M Scotchlite Solas

Kod produktu: SB-002-0

Bojka otwarta 130cm, pomarańczowa, z taśmą 3M Scotchlite Solas
159.00
145.00 pln
kupuję szt. 
wysyłka: 48 godzin
  • Bojka otwarta 130cm, pomarańczowa, z taśmą 3M Scotchlite Solas

OPIS PRODUKTU

Bojka otwarta 130cm pomarańczowa odblaskowa z taśmą 3m XDEEP

Prosta i niezawodna
Otwarta bojka nurkowa xDEEP jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie proste rozwiązania, wykonane jednak z najwyższej jakości materiałów.Bojka nie jest wyposażona w kaczy dziób i zawór nadmiarowy, dzięki czemu po zwinięciu zajmuje minimalną ilość miejsca. Dodatkową zaletą jest to, że w tej bojce po prostu nie ma się co zepsuć!

Również w nocy widoczna z bardzo dużej odległości
Bojka xDEEP wyposażona jest w oryginalną taśmę odblaskową 3M Scotchlite z certyfikatem widoczności morskiej SOLAS.Ten doskonały materiał odblaskowy daje gwarancję, że Twoja bojka będzie widoczna z bardzo dużej odległości. To szczególnie ważne na morzu, gdzie w nocy trudno dostrzec coś tak niewielkiego, jak bojka nurkowa.

Zawsze idealnie sklarowana i łatwo dostępna
W dolnej części bojka wyposażona jest w pętlę z linki gumowej, dzięki której bojka po zwinięciu jest idealnie sklarowana i zajmuje bardzo mało miejsca.Takie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze niż zasobnik na bojkę, bo gdy będzie ona potrzebna, rozwiniesz ją jednym ruchem nie tracąc czasu.

Miejsce na światło chemiczne lub wiadomość
W górnej części bojki umieściliśmy przeźroczysty zasobnik, do którego możesz włożyć światło chemiczne lub kartkę z wiadomością dla supportu powierzchniowego.To świetne rozwiązanie gdy chcesz przekazać informację, że potrzebujesz czegoś wisząc na deco.Dlaczego jest on z boku a nie na szczycie bojki? Bo umieszczenie go w ten sposób gwarantuje, że to co tam włożysz nie wypadnie gdy bojka będzie poruszała się na fali.

Łatwiejsze wypuszczanie
Dolna pętla w bojce xDEEP została wykonana w ten sposób, by zachowywała okrągły kształt, ułatwiający przełożenie szpulki lub zapięcie karabinka dwustronnego.Ta drobna z pozoru zmiana, to ogromne ułatwienie i przyspieszenie wypuszczenia bojki, szczególnie, gdy robisz to przy gorszej widoczności.Celowo nie zastosowaliśmy stałego karabinka, byś w razie jego uszkodzenia jego sprężyny nie musiał pruć bojki by go wymienić.

Najwyższej jakości materiał z USA
Bojka xDEEP wykonana została z bardzo wysokiej jakości Nylonu 240 dTEX, wyprodukowanego w USA specjalnie dla zastosowań w morskich urządzeniach sygnalizacyjnych oraz kamizelkach ratunkowych.Podczas produkcji zastosowano specjalny proces barwienia, przez co materiał ten jest bardziej odporny na blaknięcie pod wpływem słonej wody.

Powłoka antybakteryjna
Wilgotne środowisko panujące we wnętrzu bojek nurkowych jest idealnym miejscem dla rozwoju bakterii, pleśni i grzybów, które mogą być przyczyną przewlekłych infekcji zatok, mogących wyeliminować Cię z nurkowania na wiele miesięcy.Podobnie jak we wszystkich skrzydłach xDEEP, również w powłoce bojek nurkowych zastosowaliśmy zabezpieczenie antybiotyczne uniemożliwiające rozwój mikroorganizmów.

 

TAGI

Bojka otwarta 130cm pomarańczowa odblaskowa z taśmą 3m, XDEEP