0,00 PLN

Bielizna termoaktywna - komplet

Bielizna termoaktywna - komplet
620.00 pln
kupuję szt. 
wysyłka: od 3 do 7 dni
  • Bielizna termoaktywna - komplet
  • Bielizna termoaktywna - komplet

OPIS PRODUKTU

Bielizna termoaktywna – Bardzo dobrze oddychająca, a zarazem będąca dodatkową wartwą ochrony termicznej. Idealnie sprawdza się podczas długich nurkowań w zimnych wodach. W połączeniu z odpowiednio dobranym ocieplaczem pod suchy skafander zapewnia duży komfort termiczny. Bielizna doskonale sprawdzi się również wszędzie Tam gdzie potrzebujemy odpowiedniej ochrony przed zimnem.

Krój bielizny:

  • Bluza ma długi korpus, tak, żeby nisko zachodziła za nerki i krzyż.
  • Spodnie z kolei posiadają wysoki stan. Na pasie jest podwójna warstwa materiału Power® Strech Pro®, służąca jako pas, oraz lepsza ochrona termiczna.

Polartec® Power Stretch®

Dzianiny Polartec® Power Stretch® charakteryzują się rozciągliwością w 4 kierunkach i doskonałą oddychalnością. Utrzymują suchość podczas pocenia się i zapewniają ciepło bez dodatkowego ciężaru dzianiny. Dzianiny te wykorzystuje się do produkcji najbardziej uniwersalnej odzieży przeznaczonej do sportów outdoorowych i fitness dostępnej na rynku w dzisiejszych czasach. Wiele dzianin cechuje prawnie zastrzeżona konstrukcja z dwiema unikalnymi powierzchniami: trwała, gładka, zewnętrzna warstwa odporna na wiatr i ścieranie się; oraz delikatna warstwa wewnętrzna odprowadzająca wilgoć od ciała, utrzymująca suchość skóry, zapewniająca ciepło i komfort.

Wilgoć i wysoka wilgotność na powierzchni skóry powodują dyskomfort. Dzięki trzem wzajemnie uzupełniającym się mechanizmom Polartec® Power Strech® eliminuje wilgoć na powierzchni skóry:

  • Materiał bardzo dobrze oddycha i nie ogranicza swobody przemieszczania się pary wodnej.
  • „Punkty dotykowe” na wewnętrznej powierzchni materiału wchłaniają wilgoć. Pot jest transportowany z powierzchni skóry do zewnętrznej warstwy materiału, gdzie rozprzestrzenia się na większą powierzchnię i odparowuje.
  • Gdy pot dociera do zewnętrznej warstwy materiału, rozprzestrzenia się na powierzchni wielokrotnie większej, umożliwiając schnięcie dwukrotnie szybsze niż w przypadku bawełny.